Pozycjonowanie stron internetowych: IT Holding Sp. z o.o.

Pozycjonowanie stron w Google

Zapytanie ofertowe

Wypełnij formularz - przygotujemy ofertęSEO / SEM

Jedyna droga
na szczyt
wyszukiwarki

Pozycjonowanie nie jest typową usługą, która posiada stały cennik. Skuteczne pozycjonowanie to kampania zaplanowana przez nas wspólnie z Klientem. Współpraca ta jest niezbędna do prawidłowego skonfigurowania kampanii. Dzięki temu pozycjonowanie jest efektywne, gdyż obejmuje poszukiwane przez internautów hasła kluczowe, które są jednocześnie ściśle dopasowane do oferty naszych Klientów.

To może początkowo wydać się niewiarygodne, ale firma będąca w czołówce Google zyskuje tak wielu nowych klientów, że wyczerpują oni możliwości sprzedażowe firmy.

Budżet kampanii jest oczywiście konsultowany na etapie planowania kampanii. Jest uzależniony od oczekiwań Klienta, oraz efektu jaki kampania ma przynieść. Wszystkie nasze działania są ukierunkowane na maksymalna skuteczność kampanii, a jednocześnie objęte są z góry ustalonym budżetem.

Jeśli budżet będzie ustalony na 600 zł miesięcznie - przygotujemy kampanię o tej wartości. Jeśli ma wynieść 6 000 zł miesięcznie - przygotujemy kampanię 10 x skuteczniejszą.

Zapewniamy, że w każdym przypadku zysk Klienta będzie znacznie wyższy niż ponoszone koszty.

Dziękujemy, wiadomość została wysłana. Zamknij.