Pozycjonowanie stron internetowych: IT Holding Sp. z o.o.

Pozycjonowanie stron w Google

Zapytanie ofertowe

Wypełnij formularz - przygotujemy ofertęSEO / SEM

Jedyna droga
na szczyt
wyszukiwarki

Jak długo muszę czekać, zanim moja strona pojawi się w pierwszej 10-tce wyników wyszukiwania w Google?

To zależy od aktualnie zajmowanej pozycji, oraz od konkurencji - stron www, które obecnie są na czołowych pozycjach w wyszukiwarce. Czas ten wynosi od tygodnia do kilku miesięcy.

Czy moja strona zajmie pierwszą pozycję w Google przez cały czas obowiązywania umowy o pozycjonowanie?

Takiej gwarancji dać nie możemy, ale opłaty pobieramy tylko za rzeczywiste rezultaty naszej pracy, czyli obecność strony w przedziale 1-10 wyników.

Czy umowa kończy się z chwilą wprowadzenia strony do określonej pozycji w wynikach wyszukiwania?

Nie, umowa jest zawierana na określony czas, minimum 12 miesięcy. Umowa obejmuje nie tylko wprowadzenie strony do czołowych pozycji, ale także utrzymanie jej tam. Z chwilą zakończenia Umowy, strona traci swoje pozycje w Google.

Na ile słów kluczowych można pozycjonować stronę?

Ilość słów kluczowych powiązana jest z treścią witryny. Im większa strona, tym więcej słów kluczowych można dla niej ustalić. Najważniejsze, aby na stronie www były informacje odpowiadające wpisywanym przez internautów słowom kluczowym. Inaczej mówiąc, nie można pozycjonować strony na hasło kluczowe nie związane z tematyką strony.

Jakie jest stanowisko Google dotyczące SEO?

Google zachęca do korzystania z usług firm SEO, które działają zgodnie z wytycznymi wyszukiwarek. My do takich firm należymy. Polecamy artykuł na ten temat na stronie Google http://www.google.com/support/webmasters/bin/answer.py?hl=pl&answer=35291

Dziękujemy, wiadomość została wysłana. Zamknij.